Galatasaray'da sergilediği performans ile birçok başarı yakalayan Victor Nelson geçtiğimiz sene yaşanan şampiyonluğun baş mimarlarından biri. Sergilediği performansla kısa sürede avrupa kulüplerinin dikkatini çeken Victor Nelson ile her transfer sezonunun başında yönetim arasında kriz yaşanıyor. En somut teklifi geçtiğimiz yaz transfer sezonunda Ada ekiplerinden Tottenham 22 Miyon Euro'luk teklif ile Galatasaray'ın kapısını çalmıştı.

Galatasaray'ın Danimarkalı stoperi Victor Nelsson, ülkesinin basınından BT'ye çok konuşulacak açıklamalar yaptı.

VICTOR NELSSON'DAN GALATASARAY'A RET

Son haftalarda formasını Davinson Sanchez'e kaptıran Victor Nelsson, Galatasaray'ın Yeni Sözleşme teklifini reddettiğini söyledi.

Manchester United maçında oynamadığı için çok sinirlendiğini ve hayal kırıklığına uğradığını bildiren başarılı stoper, "Üç maçtır yedek kulübesinde oturuyorum" ifadelerini kullandı.

"OKAN BURUK'LA ARAMDA KALACAK"

Neden yedek kaldığını teknik direktör Okan Buruk'la konuştuğunu söyleyen Nelsson, "Sanırım bu onunla benim aramda kalacak" dedi.

Fenerbahçe Sivasspor'u rahat geçti Fenerbahçe Sivasspor'u rahat geçti

24 yaşındaki savunmacı, Galatasaray'ın sözleşmesini 1 yıl daha uzatmak istediğini ancak kendisinin bunu reddettiğini bildirdi.

"OYNAMAZSAM BAŞKA BİR YER BULMAK ZORUNDA KALACAĞIM"

Çarpıcı açıklamalarına devam eden Victor Nelsson, "Eğer oynamıyorsam ne yapacağım? Futbol oynamak için İstanbul'da yaşıyorum. Oynamazsam başka bir yer bulmak zorunda kalacağım. Bu açık. Yedek kulübesinde oturmayı sevmiyorum" cümlelerini söyledi.