Ünlü sunucu ve iş adamı Acun Ilıcalı memleketinde Fatih Melek ile birlikte  Erzurum'da bir terlik fabrikası açtı. Fabrika sayesinde 500 kişine iş istihdamı verilerek çalışanların yüzde 80'i kadın olacak. Acun Ilıcalı, Erzurum Valisi Mustafa Çiftçi, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ve diğer yetkililerin katılımıyla, fabrikanın açılımı gerçekleşti.

Acun Ilıcalı - Vikipedi

ÇALIŞANLARIN YÜZDE 80'İ KADIN OLACAK!

Acun Ilıcalı, ortağı ile açtığı terlik fabrikasının, avrupanın en büyük ihracat merkezi haline gelmesi bekleniyor. Fabrikanın açılışına Acun Ilıcalı, Erzurum Valisi Mustafa Çiftçi, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Erzurum İl Emniyet Müdürü Kadir Yırtar, Erzurum İl Jandarma Komutanı Metin Düz ve firma sahibi Fatih Melek katıldı.

Kızılcık Şerbeti'nde Farah Zeynep Abdullah'ın rolü şaşırttı! Kızılcık Şerbeti'nde Farah Zeynep Abdullah'ın rolü şaşırttı!

Acun Ilıcalı Büyük Müjdeyi Verdi: Yılbaşında Beyaz Show Geri Dönüyor!

Acu  Ilıcalı'nın otağı ile açtığı  Fabrikanın açılışına Acun Ilıcalı, Erzurum Valisi Mustafa Çiftçi, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Erzurum İl Emniyet Müdürü Kadir Yırtar, Erzurum İl Jandarma Komutanı Metin Düz ve firma sahibi Fatih Melek katıldı.

Acun Ilıcalı: “Hedefimiz Premier Lig ve Türkiye'deki oyuncuların bize  gelmesi” - Son dakika spor haberleri – Sözcü

200 FARKLI TERLİK MODELİ ÜRETİLECEK!

Birbirinden farklı 200 terlik modeli ile 10 milyon dan fazla üretim yapılacağı açıklandı, Türkiye'deki başarısıyla adından söz ettiren markanın ürünleri 10'dan fazla ülkeye de ihraç ediliyor. Türkiye'de zincir mağazalar ve internet satış kanalları ile ürünlerini müşterilerine ulaştıran marka; erkek, kadın ve çocuk olmak üzere 3 ana grupta üretim yaparak hizmet veriyor.