Yıldız oyuncu Akın Akınözü, Hercai dizisinde Ebru Şahin ile olan partnerliğiyle beğenilmiş ve gündeme gelmişti.  Ardından "Kaderimin Oyunu" dizisiyle izleyici karşısına çıkan Akınözü, başarılı performansıyla çok konuşuldu. Ünlü oyuncu şimdilerde ise Aslıhan Malbora ile "Yaban Çiçekleri" dizisinin çekimlerine başladı.

Ozan Dolunay'a “Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi” dizisinde Orlando Bloom rolü! Ozan Dolunay'a “Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi” dizisinde Orlando Bloom rolü!

Akın Akınözü-İşçi haber

TENİS PERFORMANSINA HAYRANLARINDAN BEĞENİ YAĞMURU

Geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda "Küçüklüğümden beri tenis oynarım, sonra uzun bir ara vermiştim. Geçenlerde Avustralya Açık Tenis Turnuvası vardı onun da gazıyla tekrar başladım. Küçükken turnuvalara falan katılırdım." diyen Akın Akınözü küçük yaşlarda başlayan tenis tutkusunu şu an profesyonel olarak devam ettiriyor.

Dünyanın dört bir yanında hayran kitlesine sahip olan Akınözü, bu tutkusunu Instagram hesabında paylaştı. Hayranlarının büyük beğenisi alan ve adeta büyüleyen Akınözü, spor yeteneğini de gözler önüne sermiş oldu.

Akın Akınözü tenis oynadı

Editör: Gizem Güven