Beşiktaş taraftarı, transferi gerçekleşmesi beklenen Eric Bailly'i kadroda görmek istemiyor. Sosyal medyadan tepkiler sel oldu yağdı. İşte haberin detayları...

Galatasaray'lı Tete'nin golü haftanın en iyisine aday Galatasaray'lı Tete'nin golü haftanın en iyisine aday

Eric Bailly: Manchester United defender not expected to leave on loan in  January transfer window | Football News | Sky Sports

Siyah-beyazlı yönetim, stoper takviyesi için çalışmalarına yoğun bir biçimde devam ediyor. Transfer sezonunun kapanmasına az kaldığından ötürü gaza basan yönetim Eric Bailly' i kadrosuna katmayı hedefliyor. Fakat bu düşünce taraftarlar tarafından hoşgörüyle karşılanmadı. 

Manchester United'dan bonservisini alacak olan 29 yaşındaki Fildişi Sahilli savunmacı için Beşiktaş devreye girdi. Siyah-beyazlı yönetim, Eric Bailly'ye 2+1 yıllık sözleşme ve sezon başına 2.5 milyon euro maaş teklif etti.

Beşiktaşlı taraftarlar, siyah-beyazlı yönetimin bu hamlesinin ardından sosyal medyada harekete geçti. Eric Bailly'nin çok sık sakatlık sorunu yaşadığını vurgulayan taraftarlar, #Baillyİstemiyoruz etiketi ile yönetime tepkide bulundu.

Transfer sezonun kapanmasına saatler kalmışken siyah-beyazlı yönetimin bu çağrıyı dikkate alıp almayacağı büyük bir merak konusu.