Modellik yapan ve kısa sürede üne kavuşan Canseven, 2020 yılında katıldığı Survivor yarışması ile adından söz ettirmiş ve sonrasında da şarkıcılık alanında ilerlemeye karar vermişti. 

Berk Atan, Gönül Dağı'na veda mı ediyor? Berk Atan, Gönül Dağı'na veda mı ediyor?

Sık sık gündeme gelen Canseven, bu kez şarkıcı Sefo'nun konserine katıldığı sırada basın mensupları ile yaptığı sohbet ile konuşuldu. 

"BENİM LÜKS HARCAMALARIM VAR"

Babasından maaş ve avans aldığını açıklayan Canseven, "Babamdan her ay 25 bin TL alıyorum" diyerek şu sözleri sarf etti:

"Çeşme çok pahalı plaj için dünya kadar para alıyorlar bir de harcama limiti koyuyorlar. Geçen bir mekanla kavga ettim. İsraf geliyor bana. Onu verecek bütçem var ama bu artık kazıklanma gibi geliyor bana. Ben dışarıda yemek yerine evde yiyerek çıkıyorum, ücretsiz plaja gidiyorum. Biriktirme zamanındayız. Ben kazancımı eve yatırıyorum. Benim hesabımı annem ve babam tutuyor. Benim maaşım var. Babamdan her ay 25 bin TL alıyorum. Avans talep edebiliyorum. Mesela Türkiye maçına gideceğim için avans alırım. Bana 25 bin TL yetiyor, biriktiriyorum bile. Benim lüks harcamalarım var. Kredi kartı harcamam var onu düşünmüyorum ailem hallediyor."

Kaynak: Muhabir Online