CHP Yeşilhisar Belediye Başkan Adayı Avukat Deniz Onaç’a kar maskeli şahıslar tarafından bıçaklı saldırı düzenlendi. Kafasına aldığı darbe ile bir süre baygın kaldıktan Onaç, hastaneye kaldırıldı. Onaç, tedavisinin ardından taburcu edildi.

CHP'nin Kayseri Yeşilhisar Belediye Başkan Adayı Avukat Deniz Onaç’a kar maskeli şahıslar tarafından bıçaklı saldırı düzenlendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Birbirleriyle uğraşmaktan ülke için proje ortaya koyamıyorlar Cumhurbaşkanı Erdoğan: Birbirleriyle uğraşmaktan ülke için proje ortaya koyamıyorlar

Edinilen bilgiye göre, Yeşilhisar - Ürgüp yolunda aracı ile seyir halinde olan CHP Yeşilhisar Belediye Başkan Adayı Avukat Deniz Onaç, araçlarının yolda kaldığını söyleyerek kendisinden yardım isteyen kar maskeli şahısları aracına aldı.

Yaklaşık 10 kilometre gittikten sonra aracına aldığı kişiler henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı Onaç’a saldırdı. Arbede sırasında bıçakla elinden yaralanan Onaç, kafasına aldığı darbe ile bir süre baygın kaldıktan sonra 112 çağrı merkezini ve babasını arayarak yaşadığı olayı haber verdi.

Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından hastaneye kaldırılan Deniz Onaç tedavisinin ardından taburcu edilirken, polis ekipleri de saldırıyı düzenleyen şahısları yakalamak için çalışma başlattı.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.