Uzun süredir kızıyla yaşadığı sorunlarla gündemde olan eski manken Deniz Akkaya, bu sefer kızıyla mesajlaşmalarını ifşaladı. 

"KEŞKE BABASI GİBİ HAYATIMI YAŞAMAYA DEVAM ETSEYMİŞİM"

Kızı Ayşe ile WhatsApp konuşmalarını paylaşan Deniz Akkaya, kızıyla yaşandığı sorunları şu sözlerle ifade etti:

"Ve evet çok sinirlendiğim zamanlar oldu ve dozu giderek arttı. Okula gidip ağlamıştır ama okuldaki yetkisiz eleman hanımefendi neden ağladığını tam olarak açıp bana sormuş mudur hayır! Çocuğumun spor yapmasını istemem kadar doğal bir şey var mı? Ve spor ancak zorlanıldığında başarı getiren bir akışkanlıktır. Utanmaz arlanmaz ailem, Ayşe'yi bize gönderiyordu derken sebebini hiç anlattınız mı?

Benim ailem için spor önemli bir şey değil, günde 20 saat televizyon seyretse en iyi çocuk babam için o, bunun sebebini de en acı gerçekleri ile anlatacağım zamanı gelince… Evet çocuğum için en iyisini istedim yeri geldiğinde spora gitmesini zorladım… Keşke zorlamasaymış olduğu haline bıraksaymış tıpkı babası gibi hayatımı yaşamaya devam etseydim doğru…"

"HAYATIMI YAŞAYAMIYORUM"

Söz konusu paylaşımda Akkaya'nın kızına gönderdiği mesajda "Sana seçme şansı veriyorum. Yüzmeye gideceksin, gitmezsen de dedenle yaşayacaksın. Artık evdeki dertlerle uğraşmaktan, sana sürekli senin iyiliğin için olan şeyleri zorla yaptırmaya çalışmaktan, Elmas'la uğraşmaktan, dedene uğraşmaktan hayatımı bırak yaşamayı iş yapamıyorum ya. Hayatımın anasını s...." yazdığı göze çarpıyor. 

Dilan Polat'ın kardeşi Sıla Doğu'dan günler sonra açıklama: Bir aydır ilaçlar ve serumlarla ayaktayım Dilan Polat'ın kardeşi Sıla Doğu'dan günler sonra açıklama: Bir aydır ilaçlar ve serumlarla ayaktayım

AYŞE'DEN "SANA DUYGUSAL BASKI YAPMAYA ÇALIŞMIYORUM" AÇIKLAMASI

Bu ifadelere karşılık Ayşe'nin de annesine şu açıklamalarda bulunduğu görülüyor:

"Okul açıldığından beri 2 kere okulda ağladım. Sana duygusal baskı yapmaya çalışmıyorum ama bu okul yılı diğerleri kadar kolay geçecekmiş gibi davranıyorsun. Artık yüzmeye gitmek istemediğimi söylediğimde artık yüzmeye gidemeyeceğimi kastetmiştim çünkü dersin yarısını omzum yüzünden ağlayarak geçiriyorum. Yüzmekten nefret ediyorum çünkü eskisi gibi yapamıyorum ve benim iyiliğim için bu konuda bu kadar ısrar ettiğini biliyorum ama yüzmek bana artık iyi gelmiyor." 

"SPOR YAPMAYAN ÇOCUK KABUL ETMİYORUM"

Kızına sinirlenen Akkaya, "Sen nankörsün nankör. Arkadaş her istediğini mi yapacaksın nedir ya. Kabul etmiyorum spor yapmayan bir çocuk ve şu an bize en yakın, sana en etkili olacak spor yüzme. Bu yaştan sonra tenise başlayacaksın, voleybolcu mu olacaksın? Saçmalıyorsun sen ya. Yeter buraya kadar getirdin, ben evi terk ediyorum" yanıtında bulunuyor.

Kaynak: SonDakika.com