Trendyol Süper Lig'de son 2 sezonu teknik direktör Okan Buruk önderliğinde şampiyon tamamlayan ve 5. yıldıza bir adım uzaklıkta olan Galatasaray'da transfer çalışmaları sürüyor.

Arda Güler, dünyanın gündeminde: 'Türkiye'nin Messi'si' Arda Güler, dünyanın gündeminde: 'Türkiye'nin Messi'si'

Galatasaray Da 24 Sampiyonluk Kutlamasi 1327

Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olmak ve 5. yıldızı takmak için güçlü bir kadro oluşturmayı hedefleyen Cimbom, Okan Buruk'un talebi doğrultusunda Manchester United'da forma giyen 2 yıldız futbolcuyu listesine ekledi. 

Okan Buruk Aa 1988993

Sarı-kırmızılıların teknik adamı Okan Buruk, Manchester United forması giyen Wan Bissaka ve Scott McTominay'ın transfer edilmesini talep etti. 

Mctominay1697464915

Manchester United ile pazarlıklara başlayan ve her iki oyuncu için toplamda 25 milyon euro ödemeyi kabul eden sarı-kırmızılıların İngiliz ekibinin karar vermesini beklediği öğrenildi.

Aaron Wan Bissaka 5

Teknik Direktör Okan Buruk’un ısrarla istediği iki futbolcunun bir yıl kalan kontrat süreleri Cim-Bom’un elini güçlendiriyor.

PAZARLIKLAR 20 MİLYONDAN BAŞLADI

27 yaşındaki McTominay’ın sözleşmesindeki opsiyonu kullanan Manchester United’ın pazarlıklara 20 milyon eurodan başladığı bildirildi. 26 yaşındaki İngiliz sağ bek Bissaka için de son senesi olmasına rağmen kapıyı 20 milyon eurodan açtığı belirtildi.

UNİTED DEĞERLENDİRECEK

Bissaka’yı 5 sene önce Crystal Palace’tan 55 milyon euroya alan Manu’nın en az zararla bu futbolcuyu gözden çıkaracağı vurgulandı.

Editör: Ali Çetin