Milli eğitim bakanı Haberleri

milli eğitim bakanı haberleri ve güncel milli eğitim bakanı gelişmeleri, milli eğitim bakanı ile ilgili tüm video, milli eğitim bakanı fotoğrafları ve milli eğitim bakanı haberleri İşçi Haber sitemizde


EĞİTİM

Geçmiş eğitim öğretim yılının değerlendirilmesi ve yeni döneme hazırlık çalışmalarına yönelik seminerlerin bugün başlayacağını sosyal medya platformu X üzerinden duyuran...

EĞİTİM

Milli Eğitim Bakanı Tekin, "Değerlerimiz, bizi bir arada tutan, bizi millet yapan değerlerimiz, asgari müştereklerimiz mutlaka gelecek kuşaklara aktarılsın istiyoruz....

EĞİTİM

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Ankara'nın Etimesgut ilçesinde düzenlenen karne dağıtım törenine katıldı.

Gündem

Yeni müfredata ilişkin NTV yayınında konuşan Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, gelen eleştirilere yönelik "67 bin görüş alındı. Saygı sınırının...

EĞİTİM

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Meclis'te gazetecilerin sorularını yanıtladı.

EĞİTİM

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığının onay sürecinden geçen "Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli"ni onayladı.

EĞİTİM

Milli Eğitim Bakanı Tekin, Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nın ardından yaptığı açıklamada Öğretmenlik Meslek Kanunu ile ilgili soruları yanıtladı.

Gündem

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, çocukların pedagojik gelişimlerine zarar veren sosyal medya uygulamalarıyla ilgili tedbirler almayı planladıklarını söyledi.

EĞİTİM

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, müfredat değişikliğine ilişkin açıklamalarda bulundu. Tekin, eğitim-öğretim sürelerinde yapılacak değişiklikler hakkında detay verdi.

Gündem

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Yeni müfredatın 2024-2025 eğitim ve öğretim yılında 1'inci, 5'inci ve 9'uncu sınıflarda uygulanacağını açıkladı.

Genel

6 Şubat depremlerinde hayatını kaybedenleri anmak amacıyla ülke genelindeki tüm okullarda bayrak töreni öncesinde 1 dakikalık saygı duruşuna geçildi.

EĞİTİM

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla görevi başında ve emekli olan öğretmenlere yönelik mektup kaleme aldı.

Reklam Bloğu
//