Gaziantep'te, Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi acil servisinde, "Ne kimliği ulan, sen muayeneni yap" diyen hasta yakınlarının saldırısına uğrayan Acil Tıp Uzmanı Doktor Ahmet Hamdi Göçer'in burnu kırıldı.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı: Türkiye ve Bulgaristan'ın başarıları da sorumlulukları da ortaktır Cumhurbaşkanı Yardımcısı: Türkiye ve Bulgaristan'ın başarıları da sorumlulukları da ortaktır

"NE KİMLİĞİ ULAN, MUAYENENİ YAP"

Acil serviste nöbetçi olan Acil Tıp Uzmanı Doktor Ahmet Hamdi Göçer, hasta kaydı yapılmadan muayene talep eden ve "Ne kimliği ulan, sen muayeneni yap" diyen hasta yakını tarafından saldırıya uğradı.

YUMRUKLU SALDIRIDA BURNU KIRILDI

Hasta Melike Y.’nin yakını olduğu iddia edilen Kürşat Y., Doktor Göçer’e yumruklu saldırıda bulundu. Güvenlik görevlilerince sonlandırılan kavgada aldığı yumruk darbesiyle burnu kırılan doktor, acil serviste yapılan ilk müdahalesinin ardından Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

ŞÜPHELİLER GÖZALTINA ALINDI

Doktoru darp eden Kürşat Y. ile ismi öğrenilemeyen kişiler polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

SALDIRGAN TUTUKLANDI

Kürşat Y., Cumhuriyet Başsavcılığının talebiyle çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Kürşat Y.’nin kısa süre önce denetimli serbestlik ile cezaevinden çıktığı öne sürüldü. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.