Trendyol Süper Lig'de maddi imkansızlıklarla boğuşan ve küme düşme hattında olan Hatayspor, Gaziantep FK ile 1-1 berabere kaldı. 

Hatayspor'un file bekçisi Arda Kardeşler, mücadeleden sonra flaş açıklamalar yaptı. 

Antalyaspor'da Alex de Souza dönemi! Antalyaspor'da Alex de Souza dönemi!

6 Şubat'ta yaşanan depremden en çok etkilenen takımlardan birisi olan Hatayspor, zor günler geçirirken Erce Kardeşler'den sitemkar açıklamalar geldi. 

'ÇOK YALNIZ KALDIK, KAŞAR EKMEK YEDİK'

Çok zor günler geçirdiklerini ve takımdan ayrılan teknik direktör Volkan Demirel'in takımı ayakta tutmak için her şeyini verdiğini söyleyen Erce Kardeşler, şu açıklamalarda bulundu:

"Sezon başından beri çok yalnız kaldık. Sahamız olmadı. Tesisimiz olmadı. Paramız olmadı. Bir kulübün bu kadar sahipsiz kaldığını ilk defa gördüm. Düşünebiliyor musunuz bir futbol takımı basket idmanı yaparak maçlara hazırlanıyor. Böyle bir şey olabilir mi? 5 aydır kaşar ekmek yiyoruz. Kaşar ekmek yiyerek, idmanlardan sonra duş almadan evimize gidiyoruz. 1.5 saatlik yolu söylemiyorum bile. Çok üzülüyorum. Tek isteğim Hatayspor'un ligde kalması. Ben Hatay halkı için buradayım. Volkan Hoca da yalnız kaldı. Hocalık yapamadı. Hocalıktan başka her şeyi yapmaya çalıştı çünkü. Buraya kadar geldiysek Volkan Hoca sayesindedir." 

Editör: Ali Çetin