Gülçin Ergül, Yasemin Yürük'ün ''Kızları ikna edebilirsem 20'inci yıla özel bir konser vermek için tekrar bir araya gelebiliriz” sözlerine yanıt verdi.

Gülçin Ergül, önceki gün ise Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Arkadaşları ile bir kafede sohbet eden Ergül, basın mensuplarının röportaj ricasını geri çevirmedi.

Panten Altın Kelebek Ödülleri: Sıla Türkoğlu Panten Altın Kelebek Ödülleri: Sıla Türkoğlu

"Google'da ağlayan Gülçin olarak kalmak istemiyorum" cümleleri ile ilgili konuşan şarkıcı, "Ben yaptığım işler ile anılmak istiyorum, başımdan geçen kötü olaylardan kaynaklı ağlayan birisi olarak anılmak istemiyorum. Erkek arkadaşım benim her şeyimdi, yaşadığım şeyler çok kötüydü ama hayat devam ediyor" diyerek yaşananların ardından biraz daha iyi olduğunu söyledi.

Hepsi grubu üyelerinden Yasemin Yürük, verdiği bir röportajda “Kızları ikna edebilirsem 20'inci yıla özel bir konser vermek için tekrar bir araya gelebiliriz” demişti. Gülçin Ergül'e, Yürük'ün bu cümleleri hatırlatılınca; şarkıcı şu an böyle bir düşüncesi olmadığını belirterek, şu açıklamalarda bulundu:

''Ben solo kariyerime odaklıyım, grubun 20'inci yılı için henüz üç sene var. Bu olaylar bugün toplanıp yarın konser yapmak ile olmuyor, çalışmak gerekiyor. Henüz belli olan bir şey yok. Dediğim gibi solo kariyerime odaklıyım, eğer böyle bir şey olursa onu o zaman konuşuruz.''