Konyaspor Bate Barisov'u 3-0 yenmesinin ardından UEFA Konferans Ligi 3. eleme turuna çıkacak. Yeşil-beyazlılar, Vaduz ile karşılaşacak. Kıra kırana geçecek mücadele öncesi teknik direktör İlhan Palut açıklama yaptı.

Beşiktaş taraftarları sosyal medyadan tepki gösteriyor Beşiktaş taraftarları sosyal medyadan tepki gösteriyor

Vaduz- Konyaspor bu akşam 21.00'da karşılacak. Maç öncesi düşüncelerini söyleyen İlhan Palut, bu sene daha etkili bir takım olacağını ve bunu da sahada yansıtacağını söyledi. 

İlhan Palut, "Artık takvim iyice sıkıştı. Her zaman söylediğim gibi kadromuzu efektif kullanmamız gerekiyor. Yani şunu net bir şekilde söyleyebilirim: Bir ay sonra Konyaspor'un en beklenilen kadrosuyla diye konuşamaya olacağız. Maçtan maça stratejilerle oyuncu seçimlerini gerçekleştirmeliyim. "

'KAFAMIZDA KADRO ŞEKİLLENDİ'

Palut, Maçtan maça stratejik hamlelerle kemik takımı kurmak istediğini belirtti. Her oyuncuya bir şans verileceğini ve performansa göre kadronun oluşacağını söyleyen Palut, " Kafamızda kadro şekillendi. " dedi. 

Zorlu mücadele öncesi teknik direktör İlhan Palut eksikler hakkında konuşan Palut, "Kırmızı kart cezalısı Sokol Cikalleshi ile Oğulcan Ülgün dışında eksik oyuncumuz bulunmuyor. Oğulcan Ülgün İstanbul’da dizinden bir ameliyat geçirdi. İnşallah en kısa sürede aramıza geri döner." dedi..