MediaMarkt, haftalar önce başlattığı ve öğrencilerin ihtiyaçlarına göre şekillendirdiği Okula Dönüş kampanyasını çeşitlendiriyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, öğrencilerin yeni dönemde okulla buluşacağı tarih 11 Eylül'e kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, birçok ürün cazip fırsat ve tekliflerle satışa sunuluyor.

Geniş ürün yelpazesiyle teknoloji severlere konforlu alışverişin keyfini sunan, Türkiye’nin en geniş satış alanına sahip elektronik perakendecisi MediaMarkt, her yaştan milyonlarca öğrencinin ihtiyaçları için kampanyalar düzenlemeye devam ediyor.

“Made in Russia” Türk şirketlerini bekliyor “Made in Russia” Türk şirketlerini bekliyor

MediaMarkt’ın kampanyası kapsamında, dizüstü bilgisayarlardan monitörlere, laptop sırt çantalarından oyuncu kulaklıklarına ve hoparlöre kadar birçok ürün uygun fırsat ve tekliflerle tüketicilerle buluşuyor.

11 Eylül’e kadar devam edecek olan kampanya ile, Samsung M5 LS27CM501EUXUF 27 inç 60Hz 4ms HDR10 FHD Akıllı Monitör 3 bin 899 TL’den, Harman Kardon Onyx Studio 7 Bluetooth Hoparlör 6 bin 999 TL’den, Lenovo IDEAPAD 1 Dizüstü Bilgisayar 8 bin 999 TL'den, Caselogic Commence 15.6 inç 24L Laptop Sırt Çantası 899 TL’den, Steelseries Arctis Nova 1 Multi-System Oyuncu Kulaklığı 1.699 TL’den raflarda yerini alacak.

MediaMarkt’ın kampanyasına Türkiye genelindeki 95 mağazasında, mediamarkt.com.tr’de ve markanın mobil uygulamasından ulaşılabilecek.