Meteoroloji, bu gece yarısından itibaren yağışların etkili olmasının beklendiğini belirterek 8 şehrimizi dikkatli olmaları konusunda uyardı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, İstanbul Bölge Tahmin ve Erken Uyarı Merkezi'nce yapılan açıklamada, Marmara Bölgesi'nde beklenen gök gürültülü sağanak yağışların gece saatlerinden itibaren etkili olması bekleniyor.

Trakya'da Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, sabah saatlerinden itibaren kuzeyinde ve doğusunda İstanbul'un kuzey kesimleriyle Anadolu yakası, Kocaeli, Sakarya, Yalova kısa süreli ve yerel olmak üzere kuvvetli (21-50 kg/m2) olacağı tahmin edildiği belirtildi.

Yağışların Trakya'da öğle saatlerinden sonra, doğu kesimlerde akşam saatlerinden sonra etkisini kaybetmesi bekleniyor.

Açıklamada, ani sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, kısa süreli fırtına ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi.

BURSA İÇİN SARI KOD UYARISI

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Bursa için sarı uyarısında bulundu.

Kadın şube müdüründen taciz! Seks hayatın nasıl gidiyor diye soruyordu Kadın şube müdüründen taciz! Seks hayatın nasıl gidiyor diye soruyordu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü yaptığı açıklamada şu cümlelere yer verdi: Yarın 12.00'dan başlayıp 18.00'a kadar sürmesi beklenen yağış, kısa süreli ve yerel kuvvetli 21-50 kilogram/metrekare gök gürültülü sağanak olarak bekleniyor. Ani sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, kısa süreli fırtına ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.