Survivor’a birçok defa katılarak performansı ve açıklamaları ile hafızalara kazınan Nagihan Karadere'nin Survivor hakkındaki sert sözleri gündem oldu. Karadere mobbinge uğradığını söyleyerek Survivor'ı anlattı.

Hadise bakın şimdi kimin peşinde: Galatasaraylı bir futbolcunun eşi söylemiş! Hadise bakın şimdi kimin peşinde: Galatasaraylı bir futbolcunun eşi söylemiş!

“MOBBİNGE UĞRADIM”

Beyaz TV'ye röportaj veren Nagihan Karadere mobbinge uğradığını söyledi. "Survivor sahte bir ortam, herkes menfaat herkes çıkar derdinde. Arkadaşlıklar yalan" diyen Karadere açıklamalarına şöyle devam etti:  “Survivor'da görmediğim kadar samimiyetsizlikler gördüm. Görmediğim kadar yalanlar gördüm. Hayatımda görmediğim üçkağıtlar gördüm.”

"SAKIN GİTMESİNLER" SÖZLERİNİ ONAYLAMIŞTI

Daha önce iki kez Survivor'da şampiyon olan Turabi Çamkıran, instagram hesabından yaptığı paylaşımda, yeni sezon yarışmacılarına şu şekilde seslendi:

"Survivor 2023 yarışmacıları, Survivor hayatlarını kolaylaştırmak istiyorlarsa beni dinlesinler! Sakın gitmesinler! Eğer açlığa, sivrisineklere, uykusuz ve aç geçecek gecelere, aile ve arkadaş özlemine, sert tahtada aylarca yatmaya, yüzünü bile görmek istemediğin kişilerle aynı adada kalmaya, konsey stresine ve bunlar gibi daha onlarca zorluğa dayanamayacaklarsa sakın ha sakın gitmesinler. Sevgili yeni Survivor kardeşlerim, aklınızın bile alamayacağı açlıkla ve zorlukla karşılaşacaksınız. Şimdilik içinizden 'Ben dayanırım, ben ne zorluklar, açlıklar gördüm!' diyeceksiniz. İlk haftadan sonra 'Ben nereye düştüm!' diye düşüneceksiniz. Kazasız belasız hepimize güzel bir sezon dilerim."

Nisa Bölükbaşı'nın şampiyon olduğu dönemde Survivor'da yarışan ve elendikten sonra Acun Ilıcalı ile ters düştüğü iddia edilen Nagihan Karadere'den geldi. Turabi'nin paylaşımına yorum yapan Karadere, "Aynen öyle canım benim" dedi.