Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çifti evliliğe ilk adımlarını bu hafta sonu atıyor. Oğuzhan Koç, Demet'i ailesinden isteyecek.

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çifti uzun zamandır birlikte ve yaz aylarında evlenmeyi planlıyorlar. Kısa bir süre önce Demet'e evlenme teklifi eden Oğuzhan Koç bu hafta sonu da Demet'i ailesinden istemeye gidiyor.

Önceki gün bir AVM'de kameralara takılan çift muhabirlerin sorularını yanıtladı. "Bugün annem, ablam ve ailem için isteme alışverişi yapmaya geldim." diyen Özdemir heyecanlı gözüküyordu. 

"Gelinlik provasını tabii ki yapacağım"

Alınan duyumlara göre Oğuzhan Koç, Özdemir'i bu hafta sonu ailesinden istemeye Zekeriyaköy'e gidecek. Çift aynı gün nişan yüzüklerini takacak. Gelinlik seçimi yapmadığını da dile getiren "Gelinlik provasını tabii ki yapacağım ancak onun için yarım gün ayıramam. İstediğim gibi olması için tüm günümü provada geçirmeliyim." açıklamasını yaptı.

EDHO'nun yıldızı Teşkilat dizisinde EDHO'nun yıldızı Teşkilat dizisinde

Demet Özdemir, "Ben 15 yaşından bu yana çalışıyorum. Hiç düğün dernek, gelinlik falan hayal etmediğimi fark ettim. O yüzden kesin bir şey söyleyemiyorum." dedi.