Ezgi Mola'nın ardından Farah Zeynep Abdullah'a ceza! Ezgi Mola'nın ardından Farah Zeynep Abdullah'a ceza!

Emanet dizisiyle büyük bir çıkış yaptığı kariyerine Kızılcık Şerbeti dizisiyle devam eden genç oyuncu Sıla Türkoğlu, yaptığı paylaşımlarıyla sosyal medyada çok konuşuluyor.

Güzel oyuncunun Doğukan Güngör ile partner olduğu dizinin oyuncu kadrosunda; Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sibel Taşçıoğlu, Müjde Uzman, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Oral Özer, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz, Tuana Gizem Uzunlar gibi isimler de yer alıyor.

ADBA Analitik sayfası tarafından hazırlanan '' Dün ne oldu?'' listesinde en çok konuşulan ünlü olan sosyal medyaya bir kez daha damga vurdu. Kızılcık Şerbeti dizisinde canlandırdığı Doğa karakteri ile de listede yer olan Sıla Türkoğlu bu sefer zirveyi kimseye bırakmadı.

Sosyal medyada hayranlarının müthiş desteği ile sürekli gündemde kalan, en çok konuşulan kadın oyuncular listesinde uzun süredir ilk 10 içinde bulunan Sıla Türkoğlu, son 2 yıla adeta damgasını vurdu.

Güzelliği ve başarısıyla gündemden düşmeyen Sıla Türkoğlu'nun hayranları sosyal medya hesaplarından oyuncuyu gündemde tutmaya çalışıyor.