Olay, saat 08.00 sıralarında Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde meydana geldi. İddiaya göre, psikolojik sorunları olan Yunus Emre Şen, kuzenleri Tayfun Gebeş (29) ile Ferdi Gebeş'e (33) saldırdı. Ardından karşı dairede oturan teyzesinin zilini çalan Yunus Emre Şen, kapının açılmasıyla teyzesi ile torununu bıçaklayıp kendi dairesine gitti.

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. Olayın yaşandığı adrese gelen ekipler, Nurten Gebeş ve Alparslan Gebeş'in olduğu daireye, kapının kilitli olması nedeniyle giremedi. İtfaiye merdiveni ile daireye giren polis ve sağlık ekipleri, Alparslan Gebeş ile Nurten Gebeş'i ambulansla hastaneye götürdü. Ferdi ve Tayfun Gebeş ise taksi ile hastaneye gitti. Yakalanıp gözaltına alınan Yunus Emre Şen ise polis merkezine götürüldü. Hastaneye kaldırılan Alparslan Gebeş(10), yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan Bakan Bilgin'i kabul edecek! Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan Bakan Bilgin'i kabul edecek!