Gülseren Budayıcıoğlu hikayesinden uyarlanan ve reyting rekorları kıran Yalı Çapkını dizisinin nasıl biteceği ortaya çıktı.

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir’in başrolde olduğu Yalı Çapkını dizisine gösterilen ilgi günden güne artarak reytingleri altüst etmeye devam ediyor. Sosyal medyada da çok aktif bir izleyici kitlesine sahip olan dizinin YouTube'da yayınlanan sahneleri de çok beğeniliyor.

Star TV'de yayınlanmaya başlayan Yalı Çapkını dizisinin başrollerinde genç oyuncular Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir'in yanı sıra Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Santırcıoğlu ,Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı gibi tecrübeli isimler de yer alıyor.

Şahan Gökbakar: "Recep İvedik'i başka birine devredebilirim'' Şahan Gökbakar: "Recep İvedik'i başka birine devredebilirim''

Yalı Çapkını'nın gerçek hikayesi şaşırttı! O romandan esinlendiği iddia edilirken, finali merak uyandırdı! Gülseren Budayıcıoğlu

Konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Star TV'nin iddialı dizisi Yalı Çapkını'nın nasıl final yapacağı ortaya çıktı.

Cuma akşamları ekrana gelen dizi büyük ilgi görürken, dizinin sonu izleyiciler tarafından merak konusu oldu.

HaberGlobal'de yer alan habere göre Burhan Cahit'in kitabına dayanan dizinin sonunda ne olacağı merak konusu olurken, Yalı Çapkını'nın sonu ortaya çıktı.

Yalı Çapkını Oyuncularının Bölüm Başı Kazançları Dudak Uçuklattı! Öyle Bir Zam Aldılar Ki, Resmen Setten Çıkıp Yat Almaya Gidecekler! Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir... - Ankara Yaşam Haberleri

YALI ÇAPKINI'NIN SONUNDA NE OLACAK?

Ferit, maddi durumu iyi, yakışıklı, kendine güvenen ancak aşka ve evliliğe inanmayan bir gençtir. Seyran ile ilk evlendiğinde ona karşı sevgi duymayan Ferit, Seyran'a aşık olup onun için tüm hayatını değiştirecek. Ancak koskoca yalıda tek başına kalan Seyran, kendisini aldatan Ferit'i terk edecek.Ardından da Ferit'in çöküşü başlayacak. İflas eden Ferit'in intihar ederek yaşamına son vereceği söyleniyor.