Reynmen'den Altın Kelebek tepkisi! Reynmen'den Altın Kelebek tepkisi!

Bu yıl 51'incisi düzenlenen Uluslararası Emmy Ödülleri'nde Türkiye'den bir dizi, büyük bir başarıya imza atarak adaylar arasına girdi.

Başrollerini Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu 'nun paylaştığı "Yargı" dizisi, seyirciyle buluşturduğu etkileyici hikayesi ve başarılı performanslarıyla uluslararası alanda da dikkat çekiyor.

Emmy Ödülleri'ne aday gösterilen Yargı dizisi ekibi, heyecanla beklenen ödül törenine katılmak üzere ABD''nin New York şehrine gitti.

Başrol oyuncuları ve dizi ekibi, uluslararası platformda Türk televizyonculuğunu temsil etmek ve Türk dizilerinin kalitesini bir kez daha kanıtlamak amacıyla bu önemli etkinlikte yer aldı.

New York'un ünlü gösteri mekanlarından biri olan ödül törenine katılacak olan Yargı ekibi, bu önemli etkinlikte Türk televizyon dizilerine ait yerli yapımların uluslararası alandaki başarı potansiyelini bir kez daha gözler önüne seriyor.

Ay Yapım'ın büyük başarılarına imza atan yapımcı Kerem Çatay, "Yargı" dizisi ile bir kez daha Türk televizyonculuğunu dünya çapında temsil etme fırsatı yakaladı. Yönetmen Ali Bilgin'in kamera arkasındaki başarıları, senarist Sema Ergenekon'un etkileyici senaryosu ve başrolde yer alan Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz'in oyunculuk performansları, "Yargı" dizisini Uluslararası Emmy Ödülleri için aday gösteren unsurlar oldu.