18 Eylül Pazar günü KPSS girecek adaylar toplu taşımanın ücretsiz olup olmayacağını merak ediyor. İşte cevabı...

FETÖ’cü memurlardan KPSS'ye ilişkin itiraf! Soru alırken abdest aldırdılar FETÖ’cü memurlardan KPSS'ye ilişkin itiraf! Soru alırken abdest aldırdılar

Geçtiğimiz aylarda KPSS lisans sorularının bazıları Yediiklim Yayınları'nın deneme kitaplarıyla aynı olmasıyla KPSS sınavı iptal edilerek 18 Eylül Pazar gününe ertelenmişti. 

 18 Eylül Pazar günü KPSS Lisans Genel Yetenek- Genel Kültür oturumu gerçekleşecek. İkincisi düzenlenecek sınav için hazırlanan adaylar yarın toplu taşımanın ücretsiz olup olmayacağını merak ediyor. İşte cevabı...

İstanbul'da yeni toplu ulaşım tarifesi uygulanmaya başlandı

YARIN TOPLU TAŞIMA ÜCRETSİZ Mİ?

Yarınki sınavda toplu taşımaların ücretsiz olacağına dair henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak daha önceki sınavlarda, sınava girecek olan adaylara ve sınav görevlilerine belli bir süre ücretsiz toplu taşıma imkanı sağlanıyordu. Konuya dair açıklama yapıldığında haberimizde yer alacak.

KPSS'YE GİRECEKLERE ULAŞIM ÜCRETSİZ Mİ?

Bir önceki sınavlara bakıldığında sınava giren adaylara ve öğretmenlere toplu taşıma ücretsiz olarak sunulmuştu. Sınav giriş belgelerini gösteren öğrenciler ve sınavda görevli olduğunu belirten öğretmenler sınavdan 2 saat önce ve 2 saat sonra toplu taşımadan ücretsiz şekilde yararlanabiliyordu.