Ali Koç'tan Dursun Özbek ve Okan Buruk'a sert sözler Ali Koç'tan Dursun Özbek ve Okan Buruk'a sert sözler

Turkcell, Euro 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda mücadele edecek A Milli Futbol Takımı'na destek amacıyla özel marş hazırladı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, A Milli Futbol Takımı'nın 23 yıldır ana sponsoru olan Turkcell, takımın Avrupa yolculuğuna özel bir marş ve film hazırladı. "11 Delikanlı" sloganının kullanıldığı marş ve reklam filmi yayınlanmasından itibaren büyük beğeni topladı.

Filmde milli futbolcular Arda Güler, Kenan Yıldız, Uğurcan Çakır, Enes Ünal, Çağlar Söyüncü, Kaan Ayhan, Ozan Kabak, Semih Kılıçsoy rol aldı. Öte yandan, Turkcell, 30'uncu yıl kutlamaları kapsamında Almanya'ya götüreceği 30 müşterisine büyük coşkuyu yerinde yaşama şansı verecek.

İLK RAKİBİMİZ GÜRCİSTAN

Türkiye A Milli Futbol Takımı ilk maçını 18 Haziran Salı günü Gürcistan ile oynayacak. Almanya'da Borussia Dortmund'un maçlarını oynadığı BVB Stadyumu'nda gerçekleşecek maç, Türkiye saatiyle 19.00'da başlayacak.

Türkiye, gruptaki ikinci maçını Portekiz ile yine BVB Stadyumu'nda saat 19.00’da oynayacak. Gruptaki son maç ise 26 Haziran Çarşamba günü Çekya ile karşılaşacak.

Hamburg Volksparkstadion'daki maçın ilk düdüğü 22.00'de çalacak.

Kaynak: Anadolu Ajansı