AK Parti'li Güler'den sokak hayvanlarına ilişkin "Uyutulma" açıklaması: Yasada "ötanazi" diye geçecek AK Parti'li Güler'den sokak hayvanlarına ilişkin "Uyutulma" açıklaması: Yasada "ötanazi" diye geçecek

Trendyol Süper Lig'de 2023-2024 sezonunu 38 maçta; 31 galibiyet, 6 beraberlik ve 1 mağlubiyet ile 99 puan toplayarak 2. sırada tamamlayan Fenerbahçe'de teknik direktör İsmail Kartal'ın geleceği tartışılıyor.

ismailkartal-2

Fenerbahçe'de Başkan Adayı olduğunu açıklayan Aziz Yıldırım, göreve gelirse İsmail Kartal ile devam etmeme kararı aldı. Yıldırım, seçilmesi durumunda Jose Mourinho'yu getireceğini açıkladı.

ALİ KOÇ KARARINI VERMEDİ

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç da 9 Haziran'da yapılacak olan seçimli genel kurulda aday olduğunu açıklamıştı. Önümüzdeki sezonun teknik adam tercihi konusunda kararını vermeyen Koç, mevcut teknik adam İsmail Kartal ile de davm etmeyi düşünüyor.

Ismail Kartal A Ali Koc Un Baskanligi Birakmasi 16811378 2463 Amp

Koç, Kartal'ın teknik ekibini de güçlendirip yola devam etmeyi gündeminde tutuyor.

KARTAL, DEVAM EDERSE 6 İSİM YOLCU

Fenerbahçe'de teknik adam İsmail Kartal'ın devam etmesi durumunda, 6 isim ayrılacağını yönetim kuruluna bildirdi. 

B57Ac0Da3B04458E96Ee5B2Ddf38811E

Bu isimlerin başında da İsmail Kartal ile iletişim problemi yaşayan takım kaptanları Edin Dzeko ve Dusan Tadic yer alıyor. 

szy

İki yıldızın yanı sıra; Mert Müldür, Jayden Oosterwolde, Sebastian Szymanski ve Ryan Kent'in de ayrılabileceği bildirildi. 

Editör: Ali Çetin