Trendyol Süper Lig'de kümede kalma mücadelesi veren MKE Ankaragücü, Trabzonspor deplasmanına konuk olacak. Mücadeleye mutlak 3 puan parolasıyla çıkacak olan başkent ekibinde Garry Rodrigues, teknik direktör Emre Belözoğlu'na isyan etti. 

İşte Garry Rodrigues'in açıklaması:

Sergen Yalçın'dan Hasan Arat hakkında flaş sözler: Bizi ciddiye almadı Sergen Yalçın'dan Hasan Arat hakkında flaş sözler: Bizi ciddiye almadı

"Her hafta sıkı bir şekilde çalışıyor olmama rağmen yine ısrarla oynatılmadım, bir kişinin egosu uğruna. Son ana kadar varımla yoğumla emek vermeme rağmen yine emeğimin karşılığını alamadım. Bugüne kadar sustum, artık susmayacağım.

Ligde kalma mücadelesi verdiğimiz bu son derece kritik maçta, sakat olan oyuncuların bile olduğu kadrodan çıkarılmam benim için bardağı taşıran son damla oldu.

Oyuncu listesini gördüğümüzde takım arkadaşlarım bile oldukça şaşırdı. Ben bu maç için kanımın son damlasına kadar mücadele etmeye hazırken; takımına destek olmam gereken bu önemli günde, maçı evden izlemek zorunda kalmak çok ağrıma gidiyor.

Mevcut durum veya şu an bulunduğum kulüp ile bir alakası olmayan, geçmişten gelen bu anlamsız tavır beni oldukça yıpratıyor. Sebepsiz yere profesyonelliğe aykırı hiçbir davranışım olmamasına rağmen defalarca bu haksızlığı yaşadım.

Uzun zamandır benimle şahsi bir derdi olan, elindeki gücü zorbalık için kullanan biriyle bugüne kadar beraber çalıştım, defalarca onunla iletişim kurmayı denedim ama hiçbir fayda etmedi. Kinine anlam veremiyorum.

Ben ailemle beraber bu şehirde oldukça mutlu olmama rağmen karşımda beni bitirmeye çalışan bir insanla mücadele etmek beni fazlasıyla üzüyor.

Kulübüme, takımıma, taraftarıma uzak kalmak; bir insanın egosu yüzünden buna zorlanmak çok zor. Bu takım ligde kalmalı, sonuna kadar takım arkadaşlarımı destekliyorum. Yanınızda olamadığım için çok üzgünüm.

Yaşadıklarımı sizlerle paylaştım, bu saatten sonra takdir sizlerin..."

Editör: Ali Çetin