Bir çift otobüste cinsel ilişkiye girerken yakalandığı anlar ülkede gündem oldu.

Avustralya’nın Melbourne kentinde çekilen ve sosyal medyada paylaşılan görüntüler ülkede gündem oldu.

Banliyö otobüsünün arka koltuğunda cinsel ilişkiye giren çift ve onu engellemek için bağıran yolcunun o anları kaydedildi. Çiftin, kendilerini savunmak için söyledikleri ise herkesi şoke etti.

Çift, kimseye aldırmadan otobüsün arka koltuğunda cinsel ilişkiye girerken, yolcuların dehşet içinde olduğu görülüyor. O sırada ön kısımda oturan bir yolcu onları durdurmak için olayı videoya kaydederken, küfürlü bir biçimde çifte ‘Otobüste bunu yapamazsınız’ diye bağırıyor.

Appalling moment couple are filmed having sex on a Melbourne bus before passenger intervenes | Daily Mail Online

‘OTİZMLİ VE EVSİZİM’ DİYEREK KENDİNİ SAVUNDU

Tepkiler üzerine adam ayağı kalkarken, evsiz olduklarını ve otizmli olduğunu söylüyor.

Bunun üzerine sinirli olan yolcu, “Evsiz olman veya otizmli olman umurumda değil. Otobüste seks yapamazsın. İstersen in parka git” diye bağırıyor.

Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'de hava kirliliği tehlikeli seviyede Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'de hava kirliliği tehlikeli seviyede

Olayın görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından kısa sürede gündem olurken, birçok kişi çiftin söylediklerine de isyan etti. Bir Twitter kullanıcısı, “Ben de otizmliyim ama hayatımda böyle bir şey yapmadım’ ifadelerinde bulunurken bir diğeri ise, “Otizmliyim diyerek çocukların önünde bunu yapamazsın” yazdı. Birçok kişi adamın otizminin bahane ettiğini muhtemelen böyle bir rahatsızlığı bile olmadığını söyledi.

Avustralya yasalarına göre, kasten veya müstehcen maruz kalma nedeniyle cezai işlem başlatılabiliyor ve suçlular iki yıla kadar hapisle cezalandırılabiliyor.