"İlk Görüşte Evlilik" programı ile ünlenen Jess O'Connor, üvey annesi ve erkek arkadaşını cinsel ilişkiye girerken yakaladığını söyledi.

İngiliz televizyon yıldızı Jess O'Connor aldatılma hikayesiyle izleyenleri şaşırttı. Üvey annesi ve erkek arkadaşını cinsel ilişkiye girerken gördüğünü söyleyen ünlü isim bu olayın babasını da yıktığını söyledi.

İran’da başörtüsü ve “Ahlak polisi” konularında düzenlemeye gidiliyor İran’da başörtüsü ve “Ahlak polisi” konularında düzenlemeye gidiliyor

"YATAK ODASINDAN SESLER GELİYORDU"

Asıl mesleği diş hijyen uzmanı olan Jess, o geceyi şöyle anlattı. "Bir gece üvey annemle kaldığım eve erkek arkadaşım Danny'i davet ettim. Çok yorgun olduğum için uyumaya gittim. O sırada erkek arkadaşım ve üvey annem alkol almaya devam ediyorlardı. O zaman erkek arkadaşım 24, üvey annem 52 yaşındaydı. Sabaha karşı uyandığımda erkek arkadaşım yatakta değildi. Yatak odasından çıkıp kendisini evde aramaya başladım. Evin üst kısmından sesler gelince yukarı çıktım. Üvey annemin odasına girince erkek arkadaşım ve üvey annemi cinsel ilişkiye girerken yakaladım.''

Yaşadığı travmayı beş yıl boyunca atlatamayan Jess, uzun süre terapi gördük. Olaydan sonra Jess'in babası üvey annesini terk etti. Erkek arkadaşı ve üvey annesi bir süre daha ilişkilerine devam etti.