Emanet dizisinin başrol oyuncusu Halil İbrahim Ceyhan, hem ekranda hem de sosyal medyada büyük bir hayran kitlesine sahip. Üç sezon boyunca her gün izleyicilerin karşısına çıkan oyuncu, performansıyla da beğeni topladı. Sosyal medyada milyonlarca takipçisi olan Halil İbrahim Ceyhan, hayranlarının desteğiyle en popüler erkek oyuncular arasında yer aldı.

Halil İbrahim Ceyhan, abda analytics tarafından düzenlenen dün ne oldu etkinliğinde 45 binden fazla ileti sayısı alarak listede 6. sırada yer aldı.

Halil İbrahim Ceyhan Hayranları 24 Eylül'ü Bekliyor!

Oyuncunun hem sosyal medyada hem de ekranda gösterdiği başarı, sektörde de takdir ediliyor. Emanet dizisiyle yıldızı parlayan Halil İbrahim Ceyhan, yeni projelerle de izleyicileri heyecanlandırıyor. Kısa bir süre önce Kirli Sepeti dizisinde yer alacağı öğrenilen oyuncunun hayranları 24 Eylül'ü heyecanla bekliyor.

Halil İbrahim Ceyhan Kimdir?

İstanbul'un renkli ve hareketli sokaklarında büyüyen Halil İbrahim Ceyhan, 1986 yılında doğdu. Halil İbrahim Ceyhan, hem dış görünüşüyle hem de yeteneği ile dikkat çekiyor. 2007 yılında Best Model of Turkey yarışmasına katılan Halil İbrahim Ceyhan, burada elde ettiği başarı ile kariyerine yeni bir yön verdi. Müzik tutkusu ile single çalışmaları yapan Ceyhan, Kaybettim adlı şarkısı ile müzik piyasasına giriş yaptı.

Oyuncu Merve Kayaalp toprağa verildi Oyuncu Merve Kayaalp toprağa verildi

Halil İbrahim Ceyhan, sadece şarkı söylemekle kalmayıp, aynı zamanda şarkı sözü de yazıyor. Serdar Ortaç ve Oğuz Berkay Fidan gibi ünlü isimlere şarkı sözü veren Halil İbrahim Ceyhan, 2019 yılında çıkardığı Kendini Bana Bırak adlı şarkısı ile YouTube'ta 2 milyona yakın izlenme sayısına ulaştı.

Halil İbrahim Ceyhan, müzik kariyerinin yanı sıra, mankenlik ve oyunculuk da yapıyor. 1.80 boyunda ve 76 kilo olan Halil İbrahim Ceyhan, fit ve yakışıklı bir görünüme sahip. İlk oyunculuk deneyimini Hemen Döneriz adlı komedi filminde yaşayan Ceyhan, Burak Satıbol, Ayhan Taş ve Esin Civangil gibi isimlerle de kamera karşısına geçti. En son Emanet adlı dizide rol alan oyuncu şimdilerde Kirli Sepeti adlı dizi ile gündeme geliyor.