Ferdi Kadıoğlu tarihe geçti: Rekor bedel Ferdi Kadıoğlu tarihe geçti: Rekor bedel

Vincenzo Montella, Avusturya maçında sahaya süreceği hücum hattı için antrenmanlarda birden fazla denemede bulunuyor. Tecrübeli teknik adam, geçen maçta sağ kanatta başlattığı Arda Güler ile ileri uçta görevlendirdiği Barış Alper Yılmaz konusunda senaryolar üzerine çalışıyor.

İtalyan hocanın, Barış'ı daha etkili olduğu sağ kanada çekip Arda'yı merkeze alma planları yaptığı belirtildi. Santrfor tercihinin de iki oyuncuya biçilecek role göre şekilleneceği ifade edildi. Ay-Yıldız-lılar'da Çekya maçında galibiyet golünü atan Cenk Tosun'un forma beklediği ancak Montella'nın tecrübeli ismi yeniden yedek başlatmaya daha yakın olduğu kaydedildi.

AVUSTURYA'YA ÇİFT ÖN LİBERO

Vincenzo Montelladan Arda Guler Aciklamasi 1702549541561

Ay-Yıldızlı ekibimizde Hakan Çalhanoğlu'nun yokluğunda orta sahanın nasıl şekilleneceği de merak ediliyor. Teknik ekibin Orkun Kökçü'yü merkez için hazırladığı ancak kesin kararını vermediği belirtildi. Montella'nın Avusturya'ya karşı orta sahayı güçlü tutmak istediği ve bu nedenle iki ön liberoyla maça çıkma düşüncesi taşıdığı kaydedildi. Kaan Ayhan ve İsmail Yüksek'in yan yana oynayacağı, bu ikili ile rakibe karşı direnç koyma çabası içinde olunacağı ifade edildi.

Editör: Ali Çetin